Четвер, 18.07.2024, 23:00
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Форма входу
Омбудсман України
Міністерство
http://www.mon.gov.ua/
Департамент
http://oblosvita.com/
ОІППО ЧО
http://ippobuk.cv.ua/
Івано Франківський
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Історію творять люди
Історію творять люди
Синоптик
Мої Знання
Корчівці
Категорії розділу
Категорії розділу
Головна » Статті » Мої статті

Добрі справи

1.Анотація

       Та не втомимося ми, творячи добро. Ці сова сказав ще давньогрецький філософ Плутарх. Добрі вчинки приносять радість не тільки оточуючим людям, але і тому, хто їх робить.

       Одним з основних завдань Корчівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корчівецької сільської ради є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів.

        Вже декілька років Корчівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів працює над проектом «Роби добро і залучай до нього інших».

         Вся ідея проекту спрямовується на формування духовності, виховання учнів як громадян, патріотів своєї землі.

 

 

 

 

2. Довідкові відомості

 

Список рою «Корчівецька січ»

№ з/п

Прізвище, імя та по батькові

Рік народження

Клас

Ройова посада

1

Боднарюк Іван Ілліч

30.06.2001

9

ройовий

2

Дручук Ганна Георгіївна

24.07.2002

9

берегиня

3.

Зарва Яна Валеріївна

10.09.2002

8

берегиня

4

Костюк Юлія Василівна

19.07.2003

8

берегиня

5

Нарган Андрій Анатолійович

11.12.2001

9

джура

6

Малофій Валентин Валерійович

17.07.2001

9

джура

7

Славік Анастасія Іллівна

01.07.2003

8

берегиня

8

Чернушка Іван Михайлович

27.01.2003

8

джура

 

 

 

 

 

 

 

3.Опис добрих діл

          Люди в усі часи творили добро—добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. «Не запитуйте країну, що вона може зробити для вас. Запитайте, що ви можете зробити для своєї країни»--це кредо колективу Корчівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

          Рій «Корчівецька січ» є маленькою частинкою великої і дружньої шкільної сім’ї.

Флешмоби

           Україна – країна трагедій і краси, де найбільше люблять волю і найменше знали її; країна з багатовіковою історією й розкішною природою; країна працьовитих, щедрих, добрих, талановитих людей.

           Немає в людини нічого милішого за Батьківщину, за свою рідну землю! Від народження та на все життя людина прив’язується до землі, на якій народилася.

            Історія народу, як і життя людини, має героїчні, трагічні, щасливі й нещасливі сторінки. І тільки в героїчному найбільше відкривається національний характер народу, його душевна краса, його талант.       Ці сторінки історії особливо хвилюють і викликають почуття національної гідності.

            Ще кілька років тому кожен з нас не допускав і гадки, що Україну огорне полум’я війни. Війна увірвалася в наше життя, змінила все, особливо впевненість у завтрашньому дні. Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, ми впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні.

           Учні Корчівецької загальноосвітньої школи протягом звітного періоду  організували  флешмоби “З Україною в серці” , «25 років незалежності України», «Яскрава наша Україна » під девізом: “Ми – українці, ми – єдині, Україна – понад усе”.

          Під час флешмобів яскраво майоріли жовто-блакитний  прапор, кульки, квіти та стрічки. Але ще яскравіше виблискували очі учнів , які відчували себе часткою великого народу, творцями нової світлої сторінки історії України

         Яскраве проміння сонця віри освітлює наші душі. Сподіваємось і зробимо все можливе, щоб піднялася з колін наша скорботна мати Україна, щоб зачарувала світ своєю диво-красою, щоб розквітла вона в ясному вінку, сплетеного з Віри, Надії та Любові.

 

День прапора

                                                    

           Щороку 23 серпня в Україні відзначається День Прапора – свято, встановлене на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України…
           Ще з першого класу учні Корчівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів знають свій прапор, гімн, герб, шанують ці символи, бережуть і охоче беруть участь у святкуванні Дня прапора української держави.
           Синьо-жовтий прапор — це не просто символ. Це оберіг усіх українців.

           Ми не раз здобували перемогу під нашим стягом, і обов’язково захистимо свою незалежність, свою свободу, свою гідність.

          Напередодні Дня Незалежності підійняли  наш прапор і над Корчівецькою школою! Нехай синьо-жовтий прапор замайорить над усією Україною!

        Нехай прапор України піднімається над мирним небом, а його колір зігріває наші серця.

 

Ігри патріотів

         Сьогодні стати громадянином, тобто свідомим членом суспільства, відданим сином Вітчизни, дуже непросто. Патріотом не народжуються.

 

        Бути патріотом – бути свідомим громадянином, порядною, совісною, чуйною до чужого болю людиною. Здатною боротися проти несправедливості, а також бути людиною, яка здатна жити інтересами рідного народу, власної держави.

        В школі було проведено виховний захід «Ігри патріотів», який  допоміг нашим одноліткам та молодшим школярам навчитися, як стати справжнім патріотом. Це також допоможе бути корисним державі, знайти своє покликання, робити добрі справи.

 

 

Юний прикордонник

 

       Корчівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з огляду на географічне положення с. Корчівці  з усього багатогранного спектру виховної роботи пріоритетним випало вибрати саме військово-патріотичне виховання. І причина тому проста , адже наше мальовниче село закінчується там, де починається кордон, державний кордон України.

        Від крайньої  хати до жовто-блакитних смугастих стовпів рукою подати. Тому і не дивно, що недоторканність священних рубежів в усі часи охороняли не лише воїни в зелених кашкетах, а і всі жителі прикордоння і в тому числі таке непересічне формування, як загін юних друзів прикордонників .

       Сучасна діяльність Державної прикордонної служби України є невід'ємною частиною і логічним продовженням багаторічної історії охорони кордонів української землі. Проводячи реформування всієї структури охорони державного кордону, прикордонники не відмовились від тих безцінних традицій, які залишили їм у спадок попередники та які і сьогодні свято зберігаються та примножуються. Беззаперечним доказом цього є зльоти загонів ЮДП прикордонних шкіл  району, на які щороку напередодні Дня прикордонника відділ прикордонної служби  збирає своїх підопічних.

Учасники зльоту демонструють свої уміння у проходженні строєм  та виконанні стройової пісні, підтягуванні на поперечині, віджиманні від землі, розбиранні та збиранні автомата Калашникова, підніманні гирі, перетягуванні каната, метанні учбової гранати, слідознавстві, умінні здійснювати прикордонний пошук, виконанні вправ на пам'ять, застосовуванні прийомів маскування.

Справжньою окрасою таких зльотів є святковий концерт, підготовлений силами учасників зльоту та присвячений Дню прикордонника, а по його завершенні - нагородження кращих учасників.

 

 

 

Щорічно практикуються зустрічі юнаків 9-11 класів Корчівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів з прикордонниками застави «Красноїльськ». Заступник начальника застави ознайомив учнів з життям та побутом прикордонників.

Майбутні захисники Батьківщини спільно з директором школи та заступником начальника застави  провели тренування стройових прийомів на стройовому майданчику прикордонної застави.
       Юнакам було продемонстровано зразки озброєння. Всі бажаючі мали змогу екіпіруватися, як справжній прикордонний наряд, зробити неповне розбирання і збирання автомата Калашникова . «Така співпраця з прикордонниками,- за словами учителя ,- завжди приносить учням радість та, більше того, вони краще засвоюють пройдений матеріал, щоб в майбутньому стати справжніми захисниками Вітчизни».

 

Екскурсії

 

Рідний край - це саме той куточок землі,де ми народжуємося , живемо, де наповнюємося батьківським теплом і материнською любов,'дею природа насичує цілющою силою, а душі нашій любо і затишно. І саме на рідній землі до нас приходить відчуття усвідомлення себе часткою великої землі , ім'я якій – Україна .

 

            Канікули! Що може бути кращим для школяра, стомленого напруженим шкільним життям? Тиждень відпочинку від занять, додаткових, оцінювання...

        Але і цей час ми не можемо провести без своїх друзів-школярів. Саме з метою поспілкуватися один з одним у неофіційній обстановці, а також щоб розширити свій світогляд,ми мандруємо Буковиною.

      Завдяки нашим екскурсіям ми поповнюємо свої  знання з  історії, літератури  та  краєзнавства.

Допомога воїнам АТО

 

         Усвідомлення нами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків (посадженого дерева, допомоги ближньому), призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті.

І навіть невелика суспільна група свідомих громадян може реально та практично реалізовувати свій патріотичний потенціал, змінюючи на ліпше стан справ малої та великої Батьківщини.

        «Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах. Люди збирають кошти, відправляють ліки, речі й листи в зону АТО, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повернулися зі Сходу. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишила байдужими дитячі серця. Учнівський колектив нашої школи теж допомагає воїнам АТО:

--24 грудня 2015 року передали для потреб воїнів 1 ГСАДн 26 бердичівської артилерійської бригади продукти харчування, ліки та одяг на суму 6775 грн.;

--1 березня 2016 року передали медичні матеріали на суму 995 грн. в межах обласної акції «Допомога шпиталю у Волновасі»;

--25 березня 2016 року передали для потреб воїнів в зону АТО продукти харчування на суму 4525 грн.;

--24 лютого 2016 року передали бензопилу для взводу розвідки 3 батальйону 28 механізованої бригади, де служить наш земляк Патраш Андрій, випускник Корчівецької школи

--22 квітня 2016 року передали для потреб воїнів в зону АТО продукти харчування на суму 2324 грн.;

--в жовтні місяці 2016 року зібрано та передано кошти в сумі 2371 грн. на придбання тепловізора для бійців 128 окремої гірсько-піхотної бригади 2 ГСАДн.

     Крім того учні школи сплели 5 маскувальних сіток  та 3 «кікімори» для воїнів АТО:

 

День Незалежності

 

      День  Незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

       День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

       В Корчівецькій школі відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Незалежності. У святкуванні прийняли участь учні, вчителі та батьки.        

     Урочистий захід розпочався з виконання Державного Гімну України. Директор школи Чорнописький Я.М. привітав всіх присутніх з державним святом. 

Благодійна допомога

 

         26 жовтня 2016 року учні 8 класу провели благодійний ярмарок та зібрані кошти в сумі 1300 грн. направили на лікування Сіверської Софії Миколаївни, 10.03.2015 року народження, жительки Тернопільської області Бучацького району селища Золотий Потік. 

Категорія: Мої статті | Додав: TAPAC (10.01.2017)
Переглядів: 1615 | Коментарі: 12 | Рейтинг: 5.0/8
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: